Тиждень безпеки дорожнього руху у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини

 

У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 на Дніпропетровщині з 15 по 21 травня 2023 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху.

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти проведено різноманітні заходи, присвячені безпеці на дорозі, профілактиці та запобіганню травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, а саме:

-  онлайн-уроки з тематики безпеки дорожнього руху;

- тематичні виховні години «Безпечна дорога» з правил та норм поведінки на дорогах, а також у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів;

- індивідуальні та групові профілактичні бесіди із здобувачами освіти та з їх батьками (піклувальниками) щодо забезпечення захисту життя та здоров’я під час дорожнього руху, правил поведінки в транспорті, безпеки на вулиці та дорогах;  

- організовано зустрічі з працівниками Національної поліції України;

- позапланові інструктажі із здобувачами освіти;

- майстер-класи з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП;

- конкурси малюнків, плакатів, вікторини зі знання Правил дорожнього руху;

- оформлено тематичні інформаційні стенди, книжкові виставки, виставки малюнків, перегляд тематичних фільмів;

- створено інформаційні буклети «Правила дорожнього руху», та інші.

     За підсумками Тижня здобувачі освіти закріпили знання, сформували навички безпечної поведінки на вулиці і дорогах та дізнались багато нової інформації щодо безпеки дорожнього руху.

Вважаємо, що все це буде сприяти профілактиці нещасних випадків серед здобувачів освіти.

 

 

 

                                                                                  Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

                                                                                  директор НМЦ ПТО у

                                                                                  Дніпропетровської області