Про підсумки семінару

в рамках проекту TASIC «Підвищення ефективності управління професійно-    технічної освіти на регіональному рівні в Україні»

 

 

 

25-27 вересня в м. Умані відбувся семінар з питань планування координаторів пілотних регіонів  та національних робочих груп Міжнародного проекту TASIC «Підвищення ефективності управління професійно-технічною освітою на регіональному рівні в Україні»

На семінарі розглянуто план заходів проекту на період з вересня 2007 по лютий 2008 року.

План учасниками семінару в цілому узгоджено. Планом передбачено в Дніпропетровській області провести дослідження та розробити регіональними експертами:

-         проект стратегії реформування професійно-технічної освіти  в аграрному секторі;

-          проект впровадження національної системи кваліфікацій;

-         навчальну програму у сфері сільського  зеленого туризму;

-          інструкції з використання практичних закладів (кейсів) та розробити 4 кейса для навчання;

-         проект впровадження інноваційних методів навчання кадрів в аграрному секторі;

Сплановано провести:

 

-         тренінг з питання професійної освіти безробітних в аграрному секторі;

жовтень 2007

-         професійне змагання між учнями сільськогосподарських професій зі знання нової техніки, нових технологій;

листопад 2007

-         тренінг з питання проведення технічних оглядів сількогосподарської техніки;

грудень 2007

 

Регіональний експерт

В. Василиненко