- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS+
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
Засідання секції з професійного автотранспорту та транспортно-вантажних робіт: обговорюємо новітні підходи в освіті!
08 листопада 2024 року відбулося засідання секції з професій автотранспорту та транспортно-вантажних робіт, на якій обговорювалися актуальні тенденції та сучасні педагогічні технології, що сприяють покращенню професійної підготовки студентів.
Основною темою зустрічі стало впровадження новітніх технологій у навчальний процес, що дозволяє підвищити якість навчання та адаптувати його до сучасних умов. Серед ключових аспектів було відзначено:
- Використання цифрових платформ для проведення інтерактивних занять, зокрема симуляцій з водіння та навантажувально-розвантажувальних робіт. Такі технології допомагають здобувачам освіти отримати практичний досвід без ризиків, пов'язаних із реальною технікою.
- Інтеграція відеоуроків та вебінарів із провідними фахівцями галузей, що дозволяє здобувачам освіти ознайомитись із сучасними підходами та новітніми розробками у сфері автотранспорту.
- Використання технологій VR/AR для навчання основам роботи з автотехнікою, що дозволяє здобувачам освіти віртуально практикувати навички роботи з інструментами, розбирати й збирати деталі, аналізувати механізми без потреби у фізичних матеріалах.
Учасники засідання поділилися досвідом впровадження цих технологій, розповіли про їх ефективність та обговорили перспективи адаптації до особливостей української професійної (професійно-технічної ) освіти. Також було приділено увагу важливості підтримки педагогічного складу у навчанні новим методикам для підвищення ефективності їх використання в освітньому процесі.
Вікторія Ключник
