Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Веб-квести: інструмент для сучасного педагога

25.04.2024 р. відповідно до плану роботи НМЦ ПТО та за заявками педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області в онлайн-режимі відбулося заняття тренінгового курсу для ПК по розвитку цифрової компетентності педагогів з розробки міждисциплінарних онлайн-квестів. Цей захід став черговим кроком у розвитку цифрової компетентності педагогічних працівників. Головною метою тренінгу було навчити учасників створювати веб-квести та ефективно інтегрувати їх в освітній процес.

Педагоги дізнались про веб-квести, їхню суть та роль у сучасній освіті. Методист НМЦ ПТО розкрила переваги та можливості використання цього інструменту, надихнувши педагогів на створення власних розробок.

Значна увага приділялася практичній складовій тренінгу. Презентовано успішні кейси розробки веб-квестів педагогами Дніпропетровщини. Аналіз цих практик допоміг учасникам отримати цінні поради та рекомендації щодо створення захоплюючих та креативних освітніх квестів. Учасники отримали покрокову інструкцію щодо розробки квесту з нуля, навчилися обирати відповідні платформи та інструменти.

Варто зазначити, що  навчання тренінгового курсу буде продовжено в дистанційному форматі.

Домашнє завдання: розробити власний веб-квест, адаптований до специфіки предмету чи професії. Такий підхід дозволить педагогам застосувати отримані знання на практиці, зробивши навчання більш інтерактивним та цікавим.

Після успішного виконання домашнього завдання кожен учасник отримає сертифікат про проходження тренінгу.

Тетяна МАВДРИК

Зображення