Профтехосвіта Дніпра презентувала робітничі професії на дні відкритих дверей  НЦАОМ ім. О.М.Макарова

На Дні відкритих дверей Національного Центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова, з метою здійснення просвітницької профорієнтаційної роботи, за сприянням навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області  3 заклади професійної (професійно-технічної) освіти міста Дніпра презентували робітничі професії, які можуть опанувати майбутні випускники шкіл.

Національний Центр аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова багато років є базою розвитку винахідництва, раціоналізаторства, експериментального напрямку для обдарованої молоді ЗП(ПТ)О.

Захід відвідали юні мешканці міста із батьками та взяли участь у майстер- класах з професій токар, електрозварник, слюсар-ремонтник, електромонтер, з професій залізничного транспорту. Спробували свої сили у складанні механізмів та електросхем, працювали на токарному станку, ознайомились із роботою 3D-принтера.

Профтехосвіта Дніпропетровщини  разом  із Центром аерокосмічної освіти молоді у важкий для нашої країни час впевнено виконує завдання із забезпечення ракетно-космічної галузі кваліфікованими кадрами, підготовки учнівської молоді до безпосередньої участі в космічних дослідженнях, популяризації аерокосмічної освіти і науки.

Картинка 1