ПТО ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ: ОБМІН СТУДЕНТАМИ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ

Здобувачі освіти Марганецького професійного ліцею отримали запрошення від польських партнерів Slowarzyszenie Ryza стати учасниками освітнього проєкту за сприянням Ради польсько-українського молодіжного обміну.

16-23 серпня 2023 року в місті Поронін 36 молодих людей (по 16 учасників з України та Польщі відповідно та 2 лідери з кожного боку) віком від 15 до 19 років вчилися підприємництву, розумінню принципів роботи підприємництва, досліджували соціальне підприємництво та креативні індустрії через активні методи неформальної освіти. Протягом тижня проходили дебати, дискусії, зустрічі з місцевими підприємцями, розроблялися власні ініціативи. Також у вільний час учасники проєкту мали можливість здійснити похід у гори, відвідати басейн, проводили активні спортивні ігри.

Сподіваємось що участь у проєкті сприятиме розробленню нових підходів до вирішення комплексу проблем, пов’язаних з підготовкою майбутніх фахівців до молодіжного підприємництва в умовах воєнного стану та відновлення економіки України у повоєнний час.

Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1