ВІТАЄМО ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ, КОЛЕКТИВ СПРАВЖНІХ ПРОФЕСІОНАЛІВ З ВИСОКОЮ ЗОВНІШНЬОЮ ОЦІНКОЮ ЇХ РОБОТИ

Сьогодні хочемо поговорити про актуальний та важливий аспект роботи кожного закладу освіти – зовнішнє оцінювання їх роботи.

На незалежному порталі GREEN-WAY за визначеними показниками формується рейтинг закладів, які ведуть підготовку водіїв. Враховуючи середній рейтинг викладачів, виходячи з успішності здобувачів освіти, які навчаються у викладача, станом на 21.08.2023 року найкращим закладом з 1269 автошкіл України визнано Дніпровський центр професійно-технічної освіти. Даний рейтинг неможливо сфальсифікувати він формується автоматично на основі даних незалежного оцінювання знань здобувачів освіти.

Зовнішнє оцінювання – це не просто формальність, а справжнє відзначення праці закладу, яка спрямована на підготовку професіоналів майбутнього. Це своєрідне дзеркало, в якому колектив може побачити свої досягнення та знайти шляхи вдосконалення.

Чому це важливо?

Для здобувачів освіти – це підтвердження якісної освіти та можливість отримати визнання на ринку праці.

Для викладачів – це результати їхньої праці та шанс розвивати нові підходи до навчання.

Для закладу професійної освіти – це відображення їх репутації та здатності формувати висококваліфікованих фахівців.

Успіх Дніпровського центру професійно-технічної освіти – це спільний результат командної праці всіх співробітників, здобувачів освіти та випускників. Саме завдяки такій синергії досягнуто таких вражаючих результатів!

Вітаємо та пишаємось досягненнями Вашого закладу.

Нехай це зовнішнє оцінювання стане ще однією сходинкою на шляху до яскравого та успішного майбутнього!

Картинка 1