71 педагог та 48 здобувачів освіти отримали міжнародні сертифікати: результати роботи мережевої академії CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Виконуючи пріоритети МОНУ щодо розвитку цифрової, інформаційної грамотності та кібербезпеки, Навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області у співпраці з НТУ «Дніпровська політехніка» третій рік поспіль організовує дистанційні курси в Мережевій академії CISCO (яка створена на базі методцентру, єдина в Україні в сфері ПТО).

В 2022/2023 навчальному році 71 педагог закладів професійної (професійно-технічної) освіти області отримали Міднародний Сертифікат, успішно закінчивши навчання на курсах «Introduktion to Cybersecurity» (Вступ до кібербезпеки), IT Essentials (Основи інформаційних технологій) та «Introduction to IoT Інтернет речей (початковий курс)».

В якості експерименту, в 2022/2023 навчальному році в двох навчальних закладах (Нікопольський професійний ліцей, Камянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів) курси академії CISCO імплементовано в зміст предметів «Введення в кібербезпеку», «Основи кібербезпеки». 48 здобувачів освіти успішно закінчили та отримали Сертифікат міжнародного зв’язку, що в майбутньому розширює їх можливості при працевлаштуванні.

На майбутній навчальний рік плануємо запровадити обласну програму «Знання ІТ для кожного», розширивши можливості участі педагогів та здобувачів освіти. Вже у серпні починають навчання бібліотекарі … далі буде…