ВИПУСК НОВОГО НОМЕРУ МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА

Навчально-методична служба представляє вам новий випуск методичного вісника, який присвячений актуальним темам професійно-технічної освіти.

У цьому випуску ми зосередились на різноманітних аспектах, що стосуються участі педагогів у конкурсах та її важливості як стимулу для особистого та професійного розвитку.

Окрім цього, ми детально розглянули нормативно-правові документи України, які регулюють освітній процес, фінансове, матеріально-технічне і кадрове забезпечення. Ця інформація є важливою для всіх працівників освітніх закладів, оскільки вона визначає основні принципи та правила функціонування системи профтехосвіти.

У нашому віснику також ми розмістили корисні поради для викладачів, як ефективно використовувати асистента ChatGPT на уроках. Цей інноваційний підхід допоможе створити правильні запити та забезпечить залучення новітніх технологій до навчального процесу.

Ми також не залишили осторонь тему застосування steаm технології у розвитку професійної компетентності здобувачів освіти нетехнічних спеціальностей на уроках. Цей підхід поєднує наукові знання з технічними навичками, розширюючи можливості здобувачів освіти у професійному розвитку.

Крім того, у віснику представлені інші цікаві статті, зокрема про застосування інформаційних технологій на уроках "спецтехнологій", сучасні підходи до викладання дисциплін професійної підготовки та інноваційні методи викладання загальноосвітніх предметів.

Запрошуємо всіх вас ознайомитися з новим випуском методичного вісника, який має на меті підтримувати та надихати педагогів у процесі викладання та розвитку здобувачів освіти, який розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в розділі «Методичний вісник» http://nmc-pto.dp.ua/

Картинка 1