Професійно-технічна освіта Дніпропетровщини вітає педагогічні колективи закладів освіти з Днем бухгалтера

16 липня в Українівідзначається День бухгалтера.В Дніпропетровській області підготовку кваліфікованих робітників для сфери бухгалтерського обліку, а саме за професіями - «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та «Офісний службовець (бухгалтерія)» -здійснюютьдесять закладів професійної (професійно-технічної) освіти. За останні 15 років закладами П(ПТ)О області підготовлено понад 4000 кваліфікованих робітників цьогонапрямку діяльності, що в значному ступеню задовольняє ринок праці Дніпропетровської області.

Випускників ЗП(ПТ)О охоче приймають на роботу підприємства агропромислового комплексу, фермерські господарства, відділення державних та комерційних банків, фінустанови, переробні підприємства продукції сільського господарства, інші галузі національного господарства.

Останні чотири роки ЗП(ПТ)О області готують обліковців з реєстрації бухгалтерських даних за новим стандартом на модульно-компетентністній основі, що сприяє підвищенню кваліфікаційного рівня підготовки випускників. Сучасні інноваційні педагогічні технології, високий рівень кваліфікації педагогів навчальних закладів, активна робота педагогічних колективів для вдосконалення освітньої системи та євроінтеграції є чинниками, що визначають високий рейтинг навчальних закладів у сучасному просторі професійної (професійно-технічної) освіти.

Картинка 1
Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області