НМЦ ПТО у Дніпропетровській області учасник тренінгу «ПрофтехТоТ»

За ініціативи Міністерства освіти і науки України та ГО «Прогресильні» за фінансової підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні проведено пілотний тренінг «ПрофтехТоТ: Тренінг для викладачів закладів професійно технічної освіти» для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час заходу проведено дискусійну панель "Профтех в часи невизначеності: рушійна сила у відновленні України", на якій розглянуто проблеми профтеху та шляхи їх вирішення, алгоритм створення острівців у закладі освіти, пілотні Острівці Прогресильності.

Учасники заходу змогли отримати нідерландський та німецький досвід використання інноваційних інструментів у роботі з здобувачами освіти. Також під час проведення тренінгу учасники отримали унікальний формат, який передбачав проведення Живої бібліотеки із найпрогресильнішими викладачами, а також майстер-клас із застосування відео-контенту та симуляційних ігор.

Сподіваємося після успішного завершення навчання методисти зможуть надавати консультації за методологією, яка була представлена на курсі та проводити тренінги з педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини.

Картинка 1