Профтехосвіта Дніпропетровщини вшановує воїнів-героїв

 

За ініціативи молодіжного самоврядування Міжрегіональногое вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій  започатковано та проведено вперше молодіжний турнір з права, який присвячено воїну-герою, випускнику училища Артему Скалозубу, який знаходився на борту ІЛ-76, що влітку 2014 року був збитий над Луганськом терористичними бойовиками. Артема посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

На захід були запрошені рідні та близькі бійця, а також його воїни-побратими 25-ої повітрянодесантної бригади. Майбутні дизайнери училища виготовили самостійно із зібраних у соціальних мережах матеріалів стенд пам’яті «Наш герой – Артем Скалозуб», презентували відеоролик зі світлин героя. Учасниками зустрічі стали й випускники училища, які пішли добровольцями і наразі під час ротації прийшли підтримати батьків загиблого друга. У своїй промові воїни звертались до учнів: «Не ставте під сумнів жертву наших новітніх героїв, пам’ятайте та поважайте їх подвиг, не забувайте про підтримку їхніх батьків, адже відчуття втрати сина для матері та батька – це гірше, ніж героїчна загибель для воїна».

Тож закономірним став висновок молоді за результатами зустрічі – Будьмо гідними подвигу воїнів, які віддали саме цінне – життя за незалежність України!

 

В.М.Василиненко,

 директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області