Стартував проект молодіжного телебачення "Youth Voice. TV" ДПТНЗ «Дніпродзержинський ЦППРК»  - учасник проекту

 

У листопаді стартував проект молодіжного телебачення "Youth Voice. TV", який проводиться при підтримці міжнародної освітньої програми «EUROSTUDENT» на базі ДПТНЗ «Дніпродзержинський ЦППРК».

         Мета проекту – створення незалежного молодіжного телебачення та прес-служби. Завдання проекту – об’єднати та підтримати талановитих молодих людей, надати можливість висловлювати свою власну думку що до різних подій з позиції молоді.

Участь учнів, студентів у проекті "Youth Voice. TV" дає можливість молоді об’єднуватися за спільними інтересами, розвивати свої комунікативні навички, впливати на формування суспільної свідомості та громадської думки.

Представники "Youth Voice. TV" були учасники на зустріч радника Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Трейгермана Бориса Михайловича з Молодіжними організаціями Дніпропетровщини.

За останні два тижні представники молодіжного телебачення "Youth Voice. TV" зробили репортажі:

- у м. Дніпропетровську офіційний візит Генерального консула Республіки Польща у Харкові Станіслава Лукасіка;

- відкрите засідання Євроклубів міста у рамках робочого візиту представництва ЄС в Україні у м. Дніпродзержинську;

- захід з нагоди Міжнародного дня волонтера та виступ народної артистки України Руслани Лижичко для воїнів-добровольців АТО.

Під час заходу з нагоди Міжнародного дня волонтера за участю народної артистки України Руслани Лижичко відбулася урочиста церемонія нагородження найактивніших волонтерів Дніпропетровщини. Нагородження проходило на території Міжнародного Аеропорту м. Дніпропетровська (DNK) .

У церемонії нагородження взяли участь: Філатов Борис Альбертович, народний депутат України, Корбан Геннадій Олегович, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Трейгерман Борис Михайлович, радник Голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Команда "Youth Voice. TV" до якої увійшли і представники ДПТНЗ «Дніпродзержинський ЦППРК» мала можливість взяти інтерв’ю у представників влади, народної артистки України (волонтера) Руслани Лижичко та воїнів-добровольців АТО.

Проект молодіжного телебачення "Youth Voice. TV" підтримає активна молодь  м. Дніпродзержинська.

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області