На Дніпропетровщині підбито підсумки обласного  конкурсу просвітницької роботи з протидії насильству та жорстокості серед учнів ПТНЗ

         Однією з актуальних проблем сучасної України є проблема насильства, яка значною мірою загрожує як життєдіяльності окремої людини, так і суспільства в цілому

В грудні  Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з управлінням внутрішніх справ міста Дніпропетровська ГУМВС України у Дніпропетровській області  на базі Дніпропетровського регіонального центру професійно – технічної освіти відбулося підведення підсумків конкурсу «Ми проти насильства і жорстокості» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів, який  тривав протягом жовтня - листопада 2014 року. У конкурсі перемогу здобули  37 із 55 ПТНЗ регіону. Переможцям були вручені призи та грамоти.

         Конкурс проходив за трьома номінаціями: соціальна реклама, малюнки та фотографії.

          На розгляд журі учні ПТНЗ області представили своє бачення вирішення цього питання  в авторських роликах, малюнках та фотографіях.

            На основі зібраних матеріалів  учні ПТНЗ області розкрили причини і види насильства, що існують в сучасному суспільстві. 

         Проведення таких заходів серед учнівської молоді дуже корисне, так як без подолання цього згубного явища не можливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

         Всі роботи переможців будуть відправлені  військовим до зони проведення АТО.

За інформацією

департаменту освіти і науки ОДА