Зустріч учнів шкіл з представниками профтехосвіти міста Дніпродзержинська

 

В листопаді за сприянням Управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради в  академічному музично-драматичному театрі ім. Л.Українки відбувся профорієнтаційний захід – зустріч учнів випускних класів шкіл міста з представниками професійної освіти Дніпродзержинська. 

В заході прийняли участь Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Дніпродзержинське вище професійне училище, Дніпродзержинський професійний ліцей, Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва і автотранспорту. Понад 500 школярів з 39 шкіл регіону відвідали захід та отримали перші враження про можливість отримати робітничу професію та обрати для навчання професійно-технічний навчальний заклад.

В рамках заходу учні та педпрацівники ПТНЗ демонстрували свою майстерність. Особливою увагою користувались виставки торгівельного, кулінарного, металургійного та деревообробного профілів. Школярі на майстер-класах самостійно виготовляли святкові упаковки подарунків, квіти із цукру, прикраси із шоколаду, візерунки по дереву тощо. Агітбригада «Універсали» та Театр мод Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів показали яскраву виставу сучасних тенденцій одягу та зачісок.

Кульмінацією цього свята став концерт «На крилах любові»,  який підготували діячі мистецтв – артисти  Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру ім. Л.Українки.

В рамках спільних дій навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області і Дніпропетровського обласного центру зайнятості на базі Дніпродзержинського професійного ліцею відбувся День відкритих дверей, який відвідало 170 старшокласників з  9 міських шкіл. Вони мали можливість ознайомитися з навчальними кабінетами та  майстернями, в яких спостерігали за практичними заняттями ліцеїстів. За відгуками  представників адміністрацій шкіл, вчителів та самих школярів продемонстроване матеріально-технічне забезпечення та високий рівень професійної майстерності педпрацівників та учнів ліцею  позитивно вплинули на зацікавленість даним навчальним закладом та  робітничими професіями.

Представники міського центру зайнятості ознайомили школярів із реальним ринком праці та надали інформацію про популярні робітничі професії регіону.

 

 

         В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області