Впровадження нових моделей виховної роботи профтехосвіти Дніпропетровської області

 

В контексті нових викликів, що постали перед країною та на виконання завдань, що сформовані підсумковою Колегією МОН України  від 22.08.2014 року, 29 серпня відбувся  інформативно-методичний семінар заступників директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи, голів методичних комісій класних керівників, практичних психологів, керівників фізвиховання, вихователів гуртожитку за темою «Шляхи удосконалення виховної діяльності в професійно-технічних навчальних закладах області на 2014-2015 н.р. ».

Розглядались питання:

1.                Запровадження нової моделі виховної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, що базується на формуванні патріотизму та єдиної національної ідеї  у період загрози порушення цілісності України

2.                Профорієнтаційна робота  в ПТНЗ області (моніторинг, проблеми, шляхи оновлення змісту та форм).

3.                Модернізація діяльності органів учнівського самоврядування та створення корпоративного іміджу ПТНЗ через інформаційні системи.

4.                Запровадження нових активних форм роботи з творчо-обдарованою учнівською молоддю ПТНЗ

5.                Особливості роботи психологічної служби ПТНЗ професійно-технічних навчальних закладів в 2014-2015 н.р.

 

Відбулось експрес-спілкування учасників, які презентували свій досвід та надали пропозиції щодо активізації виховної роботи в учнівському середовищі, сприяння відновленню в державі та громадському суспільстві миру та порядку, розвитку галузей економіки, вихованню міцних життєвих та професійних намірів учнівської молоді. А також висловили підтримку нашим захисникам, які знаходяться в зоні бойових дій.

 

Вітаємо з початком 2014-2015 навчального року! 

 

 

                                                                      Василиненко В.М.,

 директор навчально-методичного

 центру професійно-технічної освіти

 у Дніпропетровській області