Свято «Посвячення в робітники» у ВПУ-75 на Дніпропетровщині

 

У ВПУ № 75, що на Покровщині, яке функціонує більше 130 років,  відбувся традиційний  святковий захід  «Посвячення в робітники» за участю  представників районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування,  роботодавців, обласної методичної служби ПТО, місцевої преси. У вітальному слові на  святі  директор училища Чебанко О.М.  побажав успішного трудового старту  випускникам училища – майбутнім трактористам-машиністам с/г виробництва, технікам-механікам, технікам-електрикам, електромонтерам з ремонту та обслуговування електроустаткування, кухарям, операторам комп’ютерного набору, обліковцям з реєстрації бухгалтерських даних. Загалом протягом  2014 року для потреб агропромислового комплексу України  в училищі підготовлено та  випущено на виробництво 334  кваліфікованих робітника.

Зі словами подяки за наполегливість у навчанні  до випускників звернулися керівництво  Покровської райдержадміністрації, районної Ради, представники замовників-кадрів, відомі випускники навчального закладу минулих років, педагоги, батьки, учні навчального закладу. Вони  побажали усім учням успіхів на своєму першому робочому місці, і щоб воно стало першою сходинкою у подальшій успішній кар’єрі кожного випускника.

Заключним акордом свята стало відзначення заохочувальними нагородами лідерів учнівського самоврядування, активних учасників спортивно-масової роботи, художньої самодіяльності, які отримали  грамоти та подяки  навчального закладу.

 М.М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО