У ПОШУКУ ШЛЯХІВ СОЦІАЛІЗАЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

 

На Дніпропетровщині відбулося засідання творчої групи професійного клубу «Методичні ідеї» у режимі веб-конференції. Клуб створено за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Створенню професійного клубу передував ярмарок виховних педагогічних технологій, в якому взяли участь всі ПТНЗ області. На ярмарку навчальні заклади презентували реальні здобутки у запровадженні виховних технологій. За результатами народного голосування представлених матеріалів на сайті НМЦ ПТО визначилося 12 переможців за чотирма номінаціями.

По закінченню ярмарку Навчально-методичний центр ПТО проаналізував отриманий методичний арсенал і визначив окремі творчі групи за напрямами виховної діяльності ПТНЗ. 

Темою першого засідання творчої групи        стала тема  «Шляхи соціалізації учнівської молоді в ДЦПО . Виховна робота в гуртожитку.» Професійний діалог вели 8 ПТНЗ, що надали найцікавіші методичні матеріали на ярмарок. Учасниками діалогу були заступники директора з НВР, вихователі гуртожитків, соціальні педагоги.

Матеріали професійного діалогу планується розмістити на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в окремому розділі для працівників учнівських гуртожитків.

Подібний захід активізував роботу багатьох навчальних закладів з даного питання. Працівники гуртожитків ПТНЗ відгукнулися на пропозицію щодо поповнення нового розділу сайту НМЦ ПТО практичними ідеями, методичними наробками з питань організації змістовного проживання учнів ПТНЗ в гуртожитках області.  

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області