МАЙСТРИ ПЕРУКАРСЬКОЇ СПРАВИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ОПАНОВУЮТЬ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

Реалізацією пріоритетних напрямків розвитку професійно-технічної освіти, стосовно забезпечення умов підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів,  у Дніпропетровській області продовжується нова форма підвищення фахових компетенцій майстрів виробничого навчання – майстер-клас з відпрацюванням трудових прийомів. Така форма є ефективною при передачі знань і вмінь, обміну досвідом, центральною ланкою якої є демонстрація та відпрацювання інноваційних виробничих технологій від партнерів-роботодавців.

На базі Дніпропетровського центру професійної освіти  відбувся майстер-клас по сучасним тенденція в фарбуванні, колоруванні та лікуванні волосся косметичними засобами фірми LAKME.  

Майстер-клас складався з двох етапів: теоретичного та практичного. Під час теоретичної частини майстри виробничого навчання ознайомились з лінією косметики італійської фірми LAKME.

Під час практичної частини технологи фірми показали колорування за технологією «тайн-тайм», ознайомили всіх присутніх з формулами фарбників та здійснили лікувальну терапію волосся клієнтки.

Присутні дійшли одностайного висновку про важливість такої форми підвищення свого фахового рівня, як майстер-клас, як головний засіб передачі професійної інноватики в сфері перукарського мистецтва.

Учасники майстер-класу отримали Сертифікати.

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М. Василиненко