Методична служба ПТО Дніпропетровщини спрямовує свою роботу на безпосереднього виконавця навчально-виробничого процесу

 

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 31 січня 2014 року  проведено  cемінар в режимі відеозв’язку з питань виконання програм виробничого навчання з масових професій в ПТНЗ області. Цьому заходу передувала спільна аналітична робота методистів центру та представників ПТНЗ щодо вивчення проблемних питань  проведення виробничого навчання за програмами державних стандартів ПТО з масових професій. У результаті цієї роботи розроблені методичні рекомендації для ПТНЗ області, де перераховані  у розрізі регіонів підприємства, на базі яких можливе відпрацювання окремих тем виробничого навчання, вказано інтернет-ресурси для отримання навчальних відеоматеріалів, а також перелічені адреси кращих педагогічних працівників навчальних закладів для обміну досвідом роботи.

         Зворотній зв’язок з професійно-технічними навчальними закладами показав, що такі підходи  корисні для педагогів ,  надають можливість вирішити ряд проблемних питань щодо  проведення уроків виробничого навчання за браком матеріальних ресурсів та сприятимуть в подальшому  підвищенню якості виробничого навчання. 

         Учасниками заходу прийнято спільне рішення продовжити даний напрям роботи та підготовити до нового навчального року наступні пропозиції (рекомендації) для ПТНЗ області.

 

.

 

 

М.М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО                                                                                  у Дніпропетровській області