ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

Привітаємо наших іменинників

 з Днем народження!

Побажаємо їм  творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я,  щастя!

 

27  січня

Клітченко Юлія В'ячеславівна, викладач профтехциклу Вищого професійного училища №1 7

Павлова Ірина Давидівна, майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Єдник Лілія Миколаївна, майстер виробничого навчання  Криворізький центру професійної освіти металургії та машинобудування

Крижановська Оксана Олександрівна, викладач загальноосвітньої підготовки професійно-технічного училища № 71

        

28  січня

Русінчук Галина Володимирівна, практичний психолог Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Горелов Валерій Вікторович, майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Левченко Анатолій Миколайович, викладач профтехциклу Криворізького центру професійної освіти

Толмачова Алла Сергіївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Марганецького професійного ліцею

Чижикова Анна Миколаївна, заступник директора з інших питань Марганецького професійного ліцею

Щербакова Людмила Петрівна, викладач загальноосвітньої Томаківського професійного аграрного ліцею

 

29  січня

Божек Наталія Іванівна, викладач загальноосвітньої  підготовки Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки

Підгірна Оксана Володимирівна, майстер виробничого навчання  Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва

Вродливець Лілія Іванівна, викладач профтехциклу Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Сокол Володимир Григорович, викладач профтехциклу Межівського професійно-технічного училища

 

30  січня

Мантула Світлана Григорівна, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №17

Шульга Роман В’ячеславович, майстер виробничого навчання Дніпродзержинського вищого професійного училища

Мироненко Валентина Федорівна, майстер виробничого навчання Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Олійник Віктор Михайлович,  викладач профтехциклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Польща Олена Яківна, викладач профтехциклу  Зеленодольського професійного ліцею

Кожан Людмила Сергіївна, майстер виробничого навчання  Криворізького навчально-виробничого центру

Мартинович Ольга Анатоліївна, майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Нікуліна Катерина Миколаївна, викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Косовська Ірина Володимирівна, викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Гончаренко Наталія Вікторівна, викладач профтехциклу Перещепинського професійного ліцею

Беспала Антоніна Сергіївна, майстер виробничого навчання професійно-технічного училища №2

Рудовол Любов Сергіівна, викладач загальноосвітньої підготовки професійно-технічного училища № 79

Куріной Віктор Іванович, старший майстер Томаківського професійного аграрного ліцею

Оксенюк Олег Валентинович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Томаківського професійного аграрного ліцею

 

31  січня

Кропив'янський Володимир Віталійович, директор Межівського професійно-технічного училища

Царьов Олег Леонідович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 17

Косенко Валерія Олександрівна, викладач загальноосвітньої підготовки Дніпродзержинського вищого професійного училища

Матвієнко Світлана Володимирівна, викладач профтехциклу Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва і автотранспорту

Турганова Світлана Григорівна, викладач загальноосвітньої підготовки Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва і автотранспорту

Маслов Володимир Віталійович, майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Прокопенко Раїса Михайлівна, викладач профтехциклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

1 лютого

Андреєва Юлія Сергіївна, майстер виробничого навчання Дніпродзержинського вищого професійного училища

Канівець Микола Григорович, майстер виробничого навчання Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва

Третяк Наталія Іванівна, майстер виробничого навчання Дніпропетровського регіонального центру профтехосвіти

Харитонюк Інна Сергіївна, викладач профтехциклу Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти (11)

Гузік Олена Миколаївна, викладач загальноосвітньої підготовки  Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

2 лютого

Жосан Леонід Микитович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 17

Жадан Сергій Іванович, старший майстер Дніпродзержинського вищого професійного училища

Суббот Галина Михайлівна, майстер виробничого навчання  Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Мороз Світлана Олександрівна, викладач загальноосвітньої підготовки  Дніпропетровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу

Іванілова Віта Євгенівна, майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Карпекіна Олена Леонідівна, майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

Сула Віктор Петрович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного ліцею

Лясько Ірина Вячеславівна, вихователь гуртожитку Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Четверикова Юлія Степанівна, викладач загальноосвітньої підготовки Марганецького професійного ліцею

Жорушкіна Наталія Петрівна, майстер виробничого навчання Межівського професійно-технічного училища

Горбатенко Тамара Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Котелянська Станіслава Адамівна, педпрацівник Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Прончакова Лариса Володимирівна, викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

Руденко Людмила Леонідівна, викладач загальноосвітньої професійно-технічного училища № 2

Муштатова Надія Миколаївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Тернівського професійного гірничого ліцею

Зуєв Олександр Миколайович, викладач профтехциклу Томаківського професійного аграрного ліцею